Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny - Konserwator - Kortowy

KRZYCKI KLUB TENISOWYO firmie

  • Pułtuska 13
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

KRZYCKI KLUB TENISOWY

Pułtuska 13

Wrocław

Krzycki Klub Tenisowy jest jednym z najlepszych klubów tenisowych w Polsce, wychował takich zawodników jak m.in. Łukasza Kubota, Michała Przysiężnego, Huberta Hurkacza.

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku sprowadza się do konserwacji nawierzchni kortów (mączka ceglana), wykonywania drobnych napraw na obiekcie i pielęgnacji terenów zielonych (koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, itp.)

Zatrudnimy na pełny etat na umowę o pracę osobę na stanowisko:
pracownik fizyczny - konserwator - kortowy.

Wymagania: punktualność, obowiązkowość, ogólna sprawność fizyczna
Wymagane świadectwo pracy z poprzedniego miejsca zatrudnienia.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Kontakt telefoniczny: 603 111 344

Oferujemy:

Pracę w miłej, rodzinnej atmosferze, wokół zieleń - zajmujemy część Parku Południowego we Wrocławiu.

Ogłoszenie archiwalne