Oferta pracy

Pracownik fizyczny na hali produkcyjnej

Clima Gold Sp. z o.o.O firmie

Clima Gold Sp. z o.o.

Dolna 23

Rumia

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie elementów wentylacyjno-klimatyzacyjnych
  • Montaż elementów konstrukcyjnych
  • Składanie podzespołów central
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych
  • Motywacja do pracy i dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe i/lub doświadczenie w obróbce blachy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych osobowych, (Dz. U. z 2002r., Nr 101 poz. 923 ze zm.)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy