Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny

PRZEDSIĘBIORTSTWO TECHNICZNO - USŁUGOWE "UNI-EX" sp. z o.o.O firmie

10 00012 000 brutto / mies.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w Polsce i w Niemczech  posiadająca   własne zakłady produkcyjne,  oraz  obsługująca  zakłady kontrahentów krajowych i zagranicznych  (głownie odlewnie i ocynkownie)  oferuje:

Opis stanowiska:

prosta praca fizyczna na przy materiale przeznaczonym do ocynkowania

(rozładunek, zawieszanie, zdejmowanie, pakowanie)

Wymagania:

praca zespołowa w polskiej załodze

Oferujemy:

  • stała umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki w EUR
  • możliwość korzystania z rozliczenia podatkowego w Niemczech  oraz z  z Kindergeld
  • zwrot kosztów przejazdu i powrotu do kraju
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • bezpłatny codzienny transport z miejsca zamieszkania do zakładu pracy
  • bezpłatna pomoc  tłumacza  do kontaktów z niemieckimi instytucjami

Szczegóły : kontakt telefoniczny - nr. tel. podany w ogłoszeniu

Ogłoszenie archiwalne