Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny - produkcja i pakowanie wyrobów czekoladowych

Work Force Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Firma ta jest fabryką czekolady, nasi pracownicy są częścią procesu produkcyjnego, począwszy od produkcji czekolady a skończywszy na procesie pakowania produkowanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stawka: 12.09 euro

    Firma Work Force Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy do Holandii. Współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii. Oferujemy zróżnicowane oferty pracy w rożnych branżach.

    Przewiń do profilu firmy