Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny - składanie opakowań do kosmetyków

Work Force Sp. z o.o.O firmie

  • Ravenstein, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Work Force Sp. z o.o.

Firma Work Force Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy do Holandii. Współpracujemy z wieloma
renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii.
Oferujemy zróżnicowane oferty pracy w rożnych branżach.
Pracownik fizyczny - składanie opakowań do kosmetykówNumer ref.: KRAZ 855

Opis stanowiska:

  • Praca polega na składaniu różnego rodzaju kartonowych opakowań do kosmetyków

Wymagania:

  • Chęć do pracy

Główne atuty oferty:

  • Transport do Holandii gratis!
  • Brak stawek wiekowych!
  • Gwarancja godzin!
  • Wysoka stawka godzinowa – 10,04 euro brutto
  • Praca ciągła z możliwością zmian
  • Dodatek do wynagrodzenia zorgtoeslag 98,00 euro/miesięcznie
  • Praca z zabawkami

Dodatkowo oferujemy:

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy
  • Dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • Ubezpieczenie
  • Holenderska umowę o pracę
  • Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."

Ogłoszenie archiwalne