Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik fizyczny - kierowca, przeprowadzki

  • Berlin, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pracodawca to renomowana berlińska firma będąca częścią dużej i silnej grupy, posiadającej swoje oddziały w całych Niemczech i działającej w branży nieruchomości. Jednym z przedmiotów działalności berlińskiej spółki córki jest organizacja i realizacja przeprowadzek na terenie miasta.

    Poszukujemy pracowników pragnących związać się z firmą w perspektywie wieloletniej zapewniając stabilne i bezpieczne miejsce pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Berlin

    Obowiązki:

    • Pakowanie i rozpakowywanie przewożonych mebli i wyposażenia
    • Załadunek i rozładunek samochodu
    • Montaż i demontaż mebli
    • Praca zgodna z wymaganiami recyklingu i zagospodarowania odpadami

    Wymagania:

    • Warunki fizyczne i sprawność odpowiednia dla tego stanowiska
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kategorii do 7,5 T będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie jako stolarz meblowy będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy), zgodnie z niemieckim prawem pracy . Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Terminową wypłatę wynagrodzenia
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Silne wsparcie w poszukiwaniu mieszkania i formalnościach mieszkaniowych

    Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną
    (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim) do przedstawiciela pracodawcy za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.