Oferta pracy

Pracownik fizyczny - szklarnie - magazyny - produkcja

Charlie Works Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ogrodnictwo, szklarnie, sortownie (kwiaty/owoce/warzywa)

  • produkcja, pakowanie żywności

  • przetwórstwo rybne/filetowanie śledzi

  • magazyny, zbieranie zamówień, wózki widłowe

  • sektor mięsny, pakowanie, praca na nożu, rzeźnicy

Nasze wymagania

  • motywacji do pracy

  • mile widziane prawo jazdy

  • zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

  • gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy

  • legalną pracę za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem

  • zatrudnienie w oparciu o niderlandzką umowę o pracę

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy? Szukamy właśnie Ciebie! Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej. 23705). Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Nasze biura w Polsce:

  • Jasło - +48 797 821 257/ 798 113 596

  • Kluczbork - +48 516 083 320 / 533 134 385

  • Poznań - +48 733 359 207/ 508 569 193

  • Radom - + 48 696 014 236/ 733 283 383

  • Zamość - + 48 508 569 205/ 575 551 900