Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny w branży ciepłowniczej – z możliwością przyuczenia

Termix Sp. z o.o. Zakład Usług CiepłowniczychO firmie

3 0004 000 brutto / mies.
  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Proste prace fizyczne w zakładzie ciepłowniczym

Nasze wymagania

  • podstawowe umiejętności obsługi narzędzi i elektronarzędzi, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, chęć zdobywania kwalifikacji zawodowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat

  • płaca brutto: 3 000 – 4 000 zł + premia uznaniowa

  • praca w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatna

  • możliwość uzyskania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Termix Sp. z o.o. Zakład Usług Ciepłowniczych

Zakład Usług Ciepłowniczych „TERMIX” Sp. z o.o. w Radomiu, zajmujący się budową preizolowanych sieci cieplnych, węzłów wymiennikowych, kotłowni oraz obsługą techniczną miejskiego systemu ciepłowniczego.

Przewiń do profilu firmy