Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik fizyczny – zbiór ogórków szklarniowych

Contrain Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Asten, Holandia, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Contrain powstał w 1998 r. Dziś w ramach Grupy Contrain działa kilka podmiotów, m.in. dwie Agencje Pracy Tymczasowej oraz spółka oferująca usługi z zakresu doradztwa personalnego. Grupa Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej (głównie Holandii i Niemiec). Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, znalezieniu i zarządzaniu pracownikami różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości.

Praca przy zbiorze ogórków
w Holandii

Oferta

Poszukujemy osób do pracy przy zbiorach ogórków w szklarni na terenie Holandii. Wyjazd możliwy od zaraz! Nie musisz znać języka ani posiadać doświadczenia.

Zakres obowiązków

  • pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
  • zbiór ogórków
  • obsługa wózków szklarniowych
  • prace porządkowe w szklarni

Czego oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy długoterminowej
  • sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • gotowości do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dodatek urlopowy: polski i holenderski
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
  • wsparcie przy organizacji transportu
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju oddelegowania
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu pieniężnego za polecenie znajomego
  • wysokie standardy bezpieczeństwa – wsparcie w organizacji testów na COVID-19 przed wyjazdem

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Zapraszamy do wysłania CV przy pomocy przycisku aplikuj.

po zapoznaniu się z poniższą klauzulą informacyjną wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w załączonym CV.

Ogłoszenie archiwalne