Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny ze znajomością języka niemieckiego

ELEKTRO TEAM sp. z o.o.

12 00020 000 brutto / mies.
  • Düsseldorf, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 50
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie szczegółów przeprowadzanych prac u klienta w języku niemieckim

  • Proste prace budowlane

  • Praca na terenie Niemiec

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Staranność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Mile widziane wykształcenie o kierunku budowlanym/elektrycznym

To oferujemy

  • Długofalową współpracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o polską umowę o pracę

  • Bezpłatny transport oraz zakwaterowanie

  • Opieka polskiego koordynatora w Niemczech

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Systematyczne zjazdy do Polski

  • Samochód oraz kartę paliwową dla każdej brygady

  • Zapewniamy profesjonalne narzędzia

  • Odzież roboczą sygnowaną logo firmy

  • Szkolenia

O nas

Zatrudniamy osoby ze znajomością języka niemieckiego, jak również bez. W naszej firmie o nic nie musisz się martwić; zapewniamy transport, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec oraz najwyższej jakości narzędzia pracy.

Stałe warunki zatrudnienia, doskonałe warunki pracy oraz najwyższej klasy narzędzia - zostań częścią naszego zespołu!