Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Fizyczny „Złota Rączka”

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tarkon – firma o międzynarodowym zasięgu - poszukuje do pracy:

    PRACOWNIK FIZYCZNY „Złota Rączka”

    Region: Belgia / Holandia

    Opis stanowiska:

    • Umiejętności “złotej rączki” – drobne naprawy budowlane, remonty, prace wodno-kanalizacyjne, elektryczne, grzewcze, szpachlowanie, malowanie, biały montaż, kładzenie płytek ceramicznych, dbanie o ogólny dobry stan mieszkań- domów- obiektów, prace ogrodnicze
    • Prace związane z obsługą wynajmowanych mieszkań, kontrola i odczyt liczników mediów , kontrola ogrzewania, segregacja i wywóz śmieci, raportowanie zdarzeń na mieszkaniach dot. m.in. czystości, stanu technicznego, itp.
    • Przygotowanie (meblowanie i wyposażanie) oraz zdawanie wynajmowanych mieszkań oraz nadzór nad właściwym ich utrzymaniem oraz zaopatrywaniem
    • Drobne naprawy i serwis sprzętu elektrotechnicznego
    • Drobne naprawy floty samochodów
    • Transport i przewóz lokalny materiałów/ pracowników / logistyka do mieszkań oraz na budowy
    • Kontrola, przyjmowanie, wydawanie materiałów-sprzętu z magazynu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w wyżej wymienionych pracach remontowych
    • Prawo jazdy kat B,C
    • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego

    Oferujemy:

    • Zakwaterowanie na terenie Belgii, Holandia
    • Samochód służbowy
    • Praca długoterminowa
    CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.