Logo Pracuj.pl

Pracownik gospodarczy

SCARLETT ASSIST sp. z o.o.O firmie

4 800–4 900
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

SCARLETT ASSIST sp. z o.o.

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Drobne prace naprawcze na terenie zakładu
  • Naprawy bieżące drzwi, wymiana kasetonów, malowanie ścian, wymiana oświetlenia (w przypadku posiadanych uprawnień), prace hydrauliczne tj.czyszczenie odpływów ubikacji, czyszczenie odpływów dachowych, naprawa odpływów pisuarów, umywalek, prysznicy, wymiana baterii prysznicowych itp.

Nasze wymagania

  • samodzielność
  • dokładność i sumienność
  • doświadczenie we wszelkiego rodzaju drobnych pracach naprawczych , hydraulicznych
  • Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3m oraz UDT.

To oferujemy

  • Pracę w godzinach: 7-15 lub 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 4900 brutto/miesiąc

O nas

Scarlett to grupa firm zależnych o międzynarodowym zasięgu z silną reputacją na rynku, która oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie outsourcingu przemysłowego.Naszym celem jest dostosowanie usług do różnych wymagań klientów.

Obecnie na sukces Grupy Scarlett nieustannie pracuje zespół ponad tysiąca pracowników, wraz z kilkudziesięcioma wyspecjalizowanymi doradcami, będącymi liderami z zakresu nowoczesnych technologii przemysłowych.

Zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku jesteśmy elastyczni, dlatego chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie outsourcingu przemysłowego, preferowany przez klientów, pracowników, czy społeczności lokalne.

Grupa Scarlett łączy kompetencje kilkunastu marek, działających na terenie całej Europy.

Pracownik gospodarczy, Walentego Roździeńskiego 13, Dąbrowa Górnicza