Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik gospodarczy

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prace porządkowe w serwisie samochodowym i obiekcie

  • Wsparcie pracy techników w serwisie samochodowym

  • Mycie pojazdów do wydania Klientom

  • Wsparcie procesu segregacji odpadów z serwisu

  • Drobne prace naprawcze

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

- ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

- możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych, poprzez szkolenia branżowe,

- atrakcyjny system motywacyjny

- pakiet medyczny

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Mojsiuk Sp. z o.o. S.K. – Autoryzowany Serwis Samochodów Dostawczych i Ciężarowych Mercedes-Benz z siedzibą

Gorzów Wlkp.ul. Złotego Smoka 16