Oferta pracy

Pracownik gospodarczy - Konserwator

WIELKOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W POZNANIUO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rodzaj umowy:    Umowa o pracę - wymiar do ustalenia, minimum 1/2 etatu, praca od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych, usuwanie usterek urządzeń oraz wyposażenia,
  • drobne remonty pomieszczeń biurowych,
  • dokonywanie zakupów niezbędnych materiałów naprawczych,
  • obsługa samochodów służbowych – mycie, zakupy paliwa, itp.,
  • prace porządkowe na terenie siedziby.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętności techniczne i interpersonalne, wykonywanie prac gospodarczych,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w działaniu,
  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • godziny pracy do ustalenia - między 6:30 a 15:30.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu,
  • oświadczenia kandydata z własnoręcznym podpisem:
    klauzula informacyjna dot. rekrutacji pracowników
    oraz o udostępnieniu Państwa danych osobowych do celów rekrutacji
    (oba dokumenty znajdują się na stronie BIP Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w zakładce „Kariera w WODR” → „Warunki rekrutacji”).

Dokumenty aplikacyjne można złożyć osobiście lub przesyłką pocztową w kopercie z napisem „pracownik gospodarczy” w terminie do dnia 09.10.2020 r. na adres: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Dział Administracyjno-Gospodarczy
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań lub drogą elektroniczną (e-mail) poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy