Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Gospodarczy

ROTHO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

ROTHO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Grabskiego 2

Koszalin

Firma Rotho jest międzynarodowym koncernem działającym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla odbiorców domowych. Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy z powodzeniem swoje produkty na rynku szwajcarskim i europejskim.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osób na stanowisko

Zadania

  • Wykonywanie prac porządkowych w budynku (m.in.: mycie posadzek, mycie okien, mycie maszyn, naklejanie i zrywanie taśm ostrzegawczych, zamiatanie, malowanie)
  • Wykonywanie czynności sezonowych, w tym.: koszenie, pielenie, grabienie, odśnieżanie, uzupełnianie worków z piachem i sypanie nim podjazdów i chodników
  • Kierowanie i obsługa urządzenia myjącego (maszyna czyszcząca) oraz innych urządzeń przewidzianych do prac sezonowych (np.: kosiarka do trawy, zamiatarka...)
  • Nadzór nad porządkiem na terenie zakładu i prawidłową segregacją w obszarze śmietników zbiorczych
  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich zauważonych awarii i usterek
  • Wykonywanie prostych napraw instalacji wodnej i kanalizacyjnej
  • Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich
  • W razie pilnej potrzeby pomoc zespołowi sprzątającemu

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po zakończeniu 3- miesięcznego okresu próbnego
  • Praca w godzinach 8-16 lub innych za zgodą przełożonego
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania miesięcznej premii uznaniowej 0-20%
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Opcję skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rotho Sp. z o.o. z siedzibą w: 75-209 Koszalin, ul. Grabskiego 2 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne