Oferta pracy

Pracownik Gospodarczy

TOI TOI Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie w czystości / naprawa kabin sanitarnych

  • prace porządkowe na placu

  • obsługa magazynu

  • drobne prace remontowe

  • prace fizyczne przy załadunkach kabin

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • zdolności manualne

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • stałe wynagrodzenie wraz z kompletem składek

  • pracę w systemie jednozmianowym (możliwość wypracowania godzin nadliczbowych)

  • odzież firmową oraz zapewnienie jej prania

  • odzież ochronną wraz z artykułami do higieny osobistej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, programu MultiSportu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Gospodarczy .

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.