Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik gospodarczy

Sprintair S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Firma lotnicza poszukuje osób na stanowisko:

Wynagrodzenie - 3240 zł brutto

Miejsce pracy - Warszawa (Okęcie)

Cel stanowiska: Utrzymanie wysokich standardów czystości na terenie biurowca i hangaru.

Główne obowiązki:

  • Utrzymanie w czystości pokoi i korytarzy biurowych, a w szczególności: wycieranie kurzy na meblach, urządzeniach i sprzęcie komputerowym, odkurzanie, mycie podłóg;
  • Dbanie o czystość pomieszczeń sanitarnych, a w szczególności: mycie urządzeń sanitarnych, podłóg, umywalek itp.;
  • Segregowanie śmieci zgodnie z obowiązującymi zasadami;
  • Dezynfekowanie sprzętów i innego wyposażenia biura zgodnie z potrzebami;
  • Zgłaszanie do działu Administracji zauważonych uszkodzeń budynku, instalacji i innych elementów wyposażenia;
  • Inne prace zlecone.

Wymagane kwalifikacje:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość środków czystości;
  • Dbałość o szczegóły, uczciwość, wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w pracę zespołową;
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Wypłatę zawsze na czas;
  • Bardzo dobre warunki pracy i warunki socjalne;
  • Pakiet medyczny;
  • Pracę w miłym i fachowym zespole.

Ogłoszenie archiwalne