Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Gospodarczy

  • Nysa, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. k. (nr cert.13953) – dla jednego ze swoich Klientów z branży usług porządkowych – poszukuje:

    Pracownika gospodarczego
    Miejsce pracy: Nysa
    Praca: od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-16:00.

    Oferujemy:

    • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
    • miłą atmosferę w pracy

    Zakres obowiązków:

    • koszenie traw
    • sprzątanie parkingów oraz podwórek w lokalach publicznych
    • mycie okien

    Oczekiwania:

    • obsługa kosy i kosiarki spalinowej
    • obsługa dmuchawy i nożyc spalinowych
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • rzetelność w wykonywaniu obowiązków

    Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    ZADZWOŃ: 510 013 852 / 510 200 242 / 571 330 178

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku Pracownika Gospodarczegp oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.