Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik gospodarczy

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Komandora Edwarda Szystowskiego 15

Puck

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych przez kierownika pomieszczeniach zakładu i wokół budynków (placów, chodników)

  • koszenie trawników, grabienie suchych liści

  • odśnieżanie ciągów pieszych przed budynkiem, usuwanie oblodzenia i posypywanie ich piaskiem

  • konserwacja i utrzymanie dobrego stanu technicznego różnych drobnych urządzeń i sprzętu np. montaż lub naprawa zamków, naprawa urządzeń sanitarnych, wymiana przepalonych żarówek, wykonywanie drobnych prac malarskich i murarskich

  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Dokładność i sumienność w pracy.

  • Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Profesjonalny i życzliwy zespół ludzi

  • Stabilne warunki pracy na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Spółka z o.o. to firma z długoletnią tradycją w budowie maszyn. Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.pzm-amex.pl

Przewiń do profilu firmy