Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Gospodarczy

Tapflo Sp. z o.o.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku i terenie przynależnym

  • Wykonywanie prac porządkowych w budynkach,

  • Utrzymanie czystości terenu zewnętrznego,

  • W okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem

  • Odbiór odpadów poprodukcyjnych z miejsca wytworzenia (wstępnej segregacji) do miejsca magazynowania

  • Przygotowanie odpadów do odbioru: prasowanie, odwadnianie, etykietowanie

  • Załadunek odpadów oraz rozładunek pojemników

  • Utrzymywanie w należytym stanie powierzonego sprzętu

  • Współpraca z Specjalistą ds. Ochrony środowiska w zakresie gospodarki odpadami

  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynkach firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia zawodowego

  • Dokładności, rzetelności, dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy

  • Gotowości do wykonywania pracy fizycznej

  • Ogólnej wiedzy elektronicznej

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne formy wynagrodzenia,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Więcej informacji na temat firmy na stronie www.tapflo.pl