Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik gospodarczy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WOJEWÓDZKI OŚRODEK ANIMACJI KULTURY

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków wg harmonogramu i zakresu obowiązków.
    • Wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń i sal osobom uprawnionym.
    • Obsługa platformy windowej dla osób niepełnosprawnych.
    • Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem pomieszczeń do zajęć i imprez oraz pomoc w obsłudze.

    Wymagania:

    • Pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie w pełni z praw publicznych oraz niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.
    • Preferowane będzie doświadczenie w zakresie odpowiadającym charakterowi pracy na podobnym stanowisku

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji.

    Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.