Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Gospodarczy

  • Spytkowice (pow. wadowicki), Wadowice, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma De Heus

    Firma De Heus to ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych i biznesowych, od ponad 27 lat działający na polskim rynku. W naszych
    8 nowoczesnych zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 600 pracowników.
    Nazywam się Ewelina Kowalska i odpowiadam
    za tę rekrutację, poszukując
    Pracownika Gospodarczego.
    Miejsce pracy: Spytkowice k. Wadowic
    Główne obowiązki na tym stanowisku:
    • utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych oraz przylegających do produkcji,
    • utrzymanie porządku i czystości na terenach przyległych do biura i budynków produkcyjnych,
    • monitoring czystości,
    • współpraca z administracją biura,
    • drobne prace ogrodnicze,
    • obsługa urządzeń pomocniczych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w działaniu,
    • dokładności i sumienności,
    • umiejętności współpracy w grupie,
    • gotowości do pracy w godzinach popołudniowych.

    Mile widziane:

    • wykształcenie średnie.

    Korzyści dla Ciebie:

    • stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
    • równoważny czas pracy,
    • atmosfera wsparcia w zgranym i przyjaznym zespole,
    • program wdrożenia i adaptacji,
    • bogaty pakiet socjalny - karta sportowa, dofinansowanie wczasów, prezenty świąteczne, ubezpieczenie grupowe, możliwość opieki medycznej, wspólna integracja m.in. przy organizacji projektów prospołecznych.
    Zachęcam do aplikowania i życzę powodzenia!
    Ewelina Kowalska
    kontakt: tel. 24/721-04-49
    W treści CV prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych).