Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Gospodarczy z Obsługą Wózka Widłowego

  • Świdnica, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o. poszukuje od zaraz pracownika
    na stanowisko:
    PRACOWNIK GOSPODARCZY
    z obsługą wózka widłowego
    Miejsce pracy: Świdnica

    Zadania:

    • Transport odpadów (styropian, karton, folia itp.) na terenie zakładu
    • Sortowanie odpadów (styropian, karton, folia itp.)
    • Obsługa belownicy (prasy) do kartonu oraz folii
    • Wykonywanie prac porządkowych- utrzymanie czystości na placu z kontenerami

    Wymagania:

    • Obsługa wózka widłowego (ważne uprawnienia)
    • Samodzielność i sumienność
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca w systemie trójzmianowym (godz. 6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Ciekawą i samodzielną pracę
    • Umowa o pracę ( bezpośrednio z pracodawcą)
    • Pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)

    bottom