Oferta pracy

Pracownik Hali - Dział Spożywczy

Auchan

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu,

  • Obsługa i doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb,

  • Uzupełnianie asortymentu oraz poprawności jego oznakowania,

  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów.

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do produktu i zaangażowanie w pracę,

  • Otwartość na potrzeby klienta,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Pozytywne nastawienie i dobra energia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,

  • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,

  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,

  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,

  • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • super rabat

  • dofinansowanie do posiłku

  • pakiet opieki medycznej

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Przewiń do profilu firmy