Logo Pracuj.pl

Pracownik Hali - Działy Świeże

AuchanO firmie

3 140–3 390
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Auchan

Św. Antoniego 2

Swadzim (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykładanie na półki produktów spożywczych świeżych
  • dbanie o atrakcyjną ekspozycję produktów, czystość i higienę półek
  • kontrola dat ważności produktów
  • kontrola aktualności etykiet cenowych
  • bieżąca obsługa klientów

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • pasja do produktu i obsługi klienta
  • umiejętność pracy w zespole oraz chęci pomocy innym
  • pozytywne nastawienie i dobra energia
  • MILE WIDZIANE:
  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • doświadczenie zawodowe w branży handlowej

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (pełny, niepełny etat lub umowa weekendowa)
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy
  • plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy
  • program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan otrzymasz 1200 PLN brutto
  • dostęp do szkoleń e-learningowych
  • rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)
  • pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)
  • wolontariat w godzinach pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Pracownik Hali - Działy Świeże, Św. Antoniego 2, Swadzim (pow. poznański)