Logo Pracuj.pl

Pracownik Hali - Kasjer

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela handlowa
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

3 Maja 4

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej,
  • transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • udział w cyklicznych inwentaryzacjach,
  • weryfikacja towaru w punkcie kasowym,
  • weryfikacja zgodności ilości towaru,
  • dokonywanie rozliczeń kasowych.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawienie na rzetelną realizację zadań i chęć do nauki,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • znajomość zasad związanych z obsługą klienta,
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (UDT).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy wiodącym specjalistą w dostawach pełnego asortymentu dla gastronomii, hotelarstwa

i punktów zbiorowego żywienia we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i doświadczeniu ponad 9000 Pracowników, firmie Transgourmet

w Europie zaufało 190 000 klientów.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) – w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Prosimy o dopisek w treści lub tytule maila: prac.hali-kasjer Gdańsk

[email protected]

Pracownik Hali - Kasjer, 3 Maja 4, Górna, Łódź