Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik hali produkcyjnej

"KURSOR" HORODEŃSCY sp.j.O firmie

  • Octowa 2b
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"KURSOR" HORODEŃSCY sp.j.

Octowa 2b

Białystok

KURSOR Horodeńscy Sp. j. jest firmą znajdującą się w Białymstoku. Istniejemy od 29 lat. Zajmujemy się produkcją materiałów POS, elementów oznakowania punktów sprzedaży oraz ich montażem. W naszych produktach wykorzystywane są różne rodzaje materiałów, takie jak: tworzywa sztuczne, metale, drewno i wiele innych. Firma współpracuje z wieloma kontrahentami z Polski i Europy.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

- praca przy obróbce tworzyw sztucznych, metali i drewna

- montaż instalacji elektrycznych w produktach

- montaż elementów, klejenie, pakowanie

- produkcja zgodna z dokumentacją techniczną

- bieżąca kontrola jakości wykonywanych produktów

- współpraca z innymi pracownikami produkcji

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji reklamowej

- zdolności manualne oraz umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami

- dokładność oraz precyzyjność

- dyspozycyjność

- umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę na cały etat

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne