Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Handlowo-Techniczny

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-12-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5718405"

Międzynarodowa firma z branży hydrauliki siłowej Manuli Fluiconnecto poszukuje na stanowisko:

PRACOWNIK HANDLOWO-TECHNICZNY
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • Obsługa klientów oddziału handlowego w Lublinie i okolicach
  • Pozyskiwanie nowych klientów z regionu Lublina
  • Prowadzenie oddziału firmy w zakresie: administracja, sprzedaż, magazyn
  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie/wykształcenie techniczne
  • Sumienność, samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, motywujące wynagrodzenie stałe + premia
  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie należącej do międzynarodowego koncernu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podanym poziomem oczekiwanego wynagrodzenia całkowitego brutto z zaznaczonym numerem referencyjnym za pomocą:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podanym poziomem oczekiwanego wynagrodzenia całkowitego brutto za pomocą przycisku Aplikuj.
bartosz.radecki@fluiconnecto.pl

lub:

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.
Ul. Brzezińska 50
41-400 Mysłowice
Tel. 32 222-02-94