Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Handlowy - Przedstawiciel

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRYMUS – hurtownia chłodnictwa, klimatyzacji i części zamiennych

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Pracownik Handlowy / Przedstawiciel

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    obsługiwany teren: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie

    obowiązki:

    • obsługa klientów hurtowych - w siedzibie firmy plus spotkania u klientów
    • współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • realizowanie planów sprzedaży na przydzielonym regionie
    • zbieranie zamówień oraz dostarczanie zamówionego towaru do klientów

    wymagania:

    • wykształcenie: min. średnie
    • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz pozyskiwaniu klientów
    • umiejętności negocjacyjne
    • samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie
    • dobra znajomość obsługi komputera (programy biurowe)
    • prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych)
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    oferujemy:

    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • regularne szkolenia branżowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.