Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Help Desk

Elproma Elektronika Sp. zo.o.O firmie

Elproma Elektronika Sp. zo.o.

Duńska 2

Czosnów (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z innymi członkami zespołu pomocy technicznej,

  • zapewnianie wsparcia technicznego przy obsłudze projektu,

  • obsługa połączeń telefonicznych i kontaktów mailowych od klientów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka francuskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym (wymagana znajomość obu języków w mowie i piśmie),

  • umiejętność obsługi komputera (MS Windows, MS Office),

  • gotowości do pracy w dynamicznym środowisku,

  • znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem (poszukujemy osób do przeszkolenia - nie musisz mieć wiedzy IT)

To oferujemy

  • bardzo ciekawą pracę z możliwością udziału w międzynawowych projektach badawczych,

  • bardzo dobre wynagrodzenie na dogodnych warunkach czasu pracy,

  • pracę samodzielną lub współpracę w zespołach z doświadczoną kadrą.

Jesteśmy producentem i głównym dostawcą urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania zarówno w dziedzinie synchronizacji czasu, w której jesteśmy światowym liderem jak i w branży M2M. Elproma od lat z rosnącym powodzeniem rozwija szereg własnych produktów i systemów, rozszerzając aktywność globalnie.

Przewiń do profilu firmy