Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Helpdesk IT

MDH Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Maratońska 104

Polesie

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie systemów komputerowych oraz ich naprawa w razie awarii;

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszonych problemów, szybka reakcja na zgłoszenia;

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania;

  • Nadzór nad bezpieczeństwem sprzętu, takiego jak komputery, drukarki, serwery, smartfony etc., udzielanie bieżącego wsparcia związanego z jego eksploatacją;

  • Instalacja, aktualizacja i konfigurowanie oprogramowania;

  • Konserwacja i konfigurowanie w razie potrzeby urządzeń użytkowników końcowych;

  • Pomoc we wdrażaniu nowych użytkowników;

  • Wsparcie pozostałych pracowników Działu IT;

  • Sporządzanie różnego rodzaju raportów;

  • Obsługa zgłoszeń użytkowników z kilku krajów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) z zakresu informatyki lub pokrewne;

  • Ogólna znajomość systemów komputerowych, naprawy komputerów i zarządzania siecią;

  • Administrowanie sieciami LAN i WAN;

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux);

  • Zaradność i szybkie myślenie podczas rozwiązywania problemów technicznych w miarę ich pojawiania się;

  • Umiejętność implementacji, konfigurowania i obsługi systemów operacyjnych na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych;

  • Dobre rozumienie zasad bezpieczeństwa przechowywania informacji w systemach informatycznych;

  • Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do drugiego człowieka;

  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków;

  • Praktyczna umiejętność ustalania priorytetów zadań, pilnowania budżetu oraz planowanego czasu realizacji zadań;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Nastawienie na pracę zespołową;

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

  • Doświadczenie z SQL i relacyjnymi bazami danych;

  • Doświadczenie w obszarze aplikacji i usług MS365;

  • Wiedza na temat systemów ERP, najlepiej praktyczna;

To oferujemy

  • Umowa o prace,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Narzędzia pracy: komputer, telefon

  • Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna,

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

MDH Sp. z o.o. producent i dystrybutor wyrobów medycznych,

wchodzący w skład grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu.

Firma mdh Sp. z o.o. już od ponad 20 lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Zajmuje się również produkcją i sprzedażą obuwia ortopedycznego oraz akcesoriów profilaktycznych.

Inspirują nas Pacjenci i ich potrzeby. W naszej misji zawiera się jakość, design i nowoczesność naszych produktów. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać osobom z dysfunkcjami narządów ruchu. Każdego dnia podnosimy jakość życia osób potrzebujących -to przynosi nam ogromną satysfakcję i świadomość, że nasza praca ma sens. Dbamy także o interesy naszych Klientów - profesjonalizm w każdej dziedzinie to kluczowy wyznacznik naszych działań.

Stajemy się niekwestionowanym liderem w zakresie największego udziału w portfelu zakupów towarów i usług przez dealerów w Polsce oraz innowacyjnym twórcą i wiodącym dostawcą wartości w zakresie nieinwazyjnych rozwiązań ortopedyczno-rehabilitacyjnych w Europie centralnej, wschodniej i południowo-wschodniej a przez to istotnym uczestnikiem tego rynku w Europie.

Przewiń do profilu firmy