Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Helpdesk w dziale IT

C.H.Beck

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie informatyczne dla użytkowników sieci komputerowej

  • bieżące utrzymanie i serwisowanie systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych

  • bieżące utrzymanie i serwisowanie urządzeń peryferyjnych

  • instalacja oraz konfiguracja nowych stacji roboczych

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem

Nasze wymagania

  • zaawansowana wiedza ogólna z zakresu informatyki

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • wiedza na temat sprzętu komputerowego oraz sprzętu peryferyjnego, m.in. drukarek, skanerów

  • podstawowa znajomość Active Directory, konfiguracji i diagnostyki sieci komputerowych

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • dyspozycyjność w dni robocze

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy