Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Helpdesk w dziale IT

Wydawnictwo C.H.BECKO firmie

Wydawnictwo C.H.BECK

North Gate

Warszawa

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik HELPDESK w dziale ITNumer ref.: nr ref. AS/IT/01/2020

Lokalizacja: Warszawa

www.legalis.pl | www.beck.pl

Główne zadania:

  • wsparcie informatyczne dla użytkowników sieci komputerowej
  • bieżące utrzymanie i serwisowanie systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych
  • bieżące utrzymanie i serwisowanie urządzeń peryferyjnych
  • instalacja oraz konfiguracja nowych stacji roboczych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem

Wymagania:

  • zaawansowana wiedza ogólna z zakresu informatyki
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
  • wiedza na temat sprzętu komputerowego oraz sprzętu peryferyjnego, m.in. drukarek, skanerów
  • podstawowa znajomość Active Directory, konfiguracji i diagnostyki sieci komputerowych
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjności w dni robocze

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne