Oferta pracy

Pracownik HelpDesk

Rödl & Partner

  • Sienna 73, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Sienna 73

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa zleceń HelpDesk IT na poziomie zaawansowanym związanych z systemami operacyjnymi Windows oraz Microsoft Office

  • obsługa zleceń Helpdesk pierwszego i drugiego poziomu za pomocą narzędzi zdalnego dostępu (TeamViewer, Remote Desktop)

  • pełna współpraca z zespołem HelpDesk oraz Administratorami przy rozwiązywaniu nadsyłanych zleceń

  • codzienny kontakt z klientem wewnętrznym (głównie w języku angielskim lub niemieckim) w procesie realizacji nadesłanych zleceń

  • dokumentacja zleceń

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – warunek konieczny

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft

  • zaawansowana znajomość pakietów Microsoft Office

  • wymagana znajomość podstawowych zagadnień sieciowych

  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • dużą samodzielność na stanowisku pracy

  • stały kontakt ze współpracownikami z zagranicy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną i platformą kafeteryjną

  • dwa dni dodatkowo wolne w roku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dwa dodatkowe dni wolne

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Przewiń do profilu firmy