Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Helpdesku

Electra M&E Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla pracowników (pierwsza linia wsparcia)

  • Rejestrowanie zgłoszeń w systemie

  • Konfigurowanie sprzętu teleinformatycznego

  • Tworzenie dokumentacji technicznych oraz instrukcji

  • Inwentaryzacja sprzętu

  • Zapewnienie dostępu do sieci firmowej poprzez wykonanie okablowania strukturalnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomości Windows 10 oraz MS Office pozwalającej analizować i rozwiązywać problemy

  • Proaktywne nastawienie i zaangażowanie

  • Samodzielność i dobra organizacji pracy

  • Dyspozycyjność, w tym gotowość do podróży służbowych

  • Czynne prawa jazdy kat. B – warunek konieczny

Mile widziane

  • Umiejętność pisania skryptów

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji (szkolenia z kompetencji twardych i miękkich)

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Imprezy integracyjne i sportowe

  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych)

  • Codziennie pyszna kawa, dostęp do świeżych i zdrowych ziół oraz owocowe środy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Przewiń do profilu firmy