Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik hotelu

InterKadra Sp. z o.o.

  • Francja, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownicy hoteli we Francji

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie i utrzymanie w czystości pokoi i części wspólnych obiektu

  • sprawdzenie czystości pościeli, ręczników etc.

  • przygotowywanie dań kuchni francuskiej dla 40-50 osób

  • dbanie o czystość miejsca pracy

  • w godzinach rannych sprzątanie w pokojach i częściach wspólnych

  • wieczorem prace kelnerskie (serwowanie posiłków, dbanie o czystość sali, obsługa gości hotelowych)

  • zmywanie naczyń

  • sprzątanie kuchni, utrzymanie w czystości sprzętu kuchennego

  • dbanie o uzupełnienie naczyń i sprzętu kuchennego w trakcie obsługi i inne

  • pranie, prasowanie (doskonała znajomość tkanin)

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenia w pracy w hotelu na danym stanowisku

  • dużej elastyczności

  • wielozadaniowości

  • znajomości j. angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym

  • wysokiej kultury osobistej

Pracodawca oferuje

  • stawkę: 11,07 € na godzinę brutto + 1 premię 10% (z całościowego wynagrodzenia miesięcznego) = 12,17euro/h brutto

  • stawka na stanowisku kucharza 12 euro na godzinę brutto + 1 premię 10% (z całościowego wynagrodzenia miesięcznego) = 13,20 euro/h brutto

  • zapewnione 39h tygodniowo, z których 4 godziny dodatkowo płatne +10%

  • francuską umowę o pracę

  • darmowe zakwaterowanie

  • wyżywienie w hotelu w godzinach pracy

  • wyjazd dla par

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy