Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik hotelu

Grupa Bis-Pol WM Sp. z o.o. Sp.k.

  • Dublin, Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Dla naszego nowego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy w 4 gwiazdkowym hotelu w Dublin (Irlandia).

Twój zakres obowiązków

  • Pokojówka - praca polega głównie na sprzątaniu pokoi hotelowych, przestrzeni publicznych, oraz w miarę zapotrzebowania również w pralni przy składaniu pościeli hotelowej itp.

  • Recepcjonistka / Recepcjonista – bieżąca obsługa gości, rejestracja gości, koordynowanie spraw administracyjnych w recepcji, współpraca z innym działem np. sprzątającym, technicznym itp.

  • Barman / kelner – kompleksowa obsługa gości

Wymagania pracodawcy

  • podstawowa znajomość j. angielskiego

  • pełne szczepienie i posiadanie certyfikatu (paszportu) COVID

  • dyspozycyjność na okres trwania kontraktu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • duża motywacja do pracy, dokładność, zwinność, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stawka godzinowa w wysokości 10,20 Euro/ brutto ( dla początkujących )

  • zarobki około 360 euro / 1 650 zł tygodniowo , miesięcznie około 1 440 euro / 6 600 zł (po odtrąceniu podatku)

  • 39 godzin pracy przez 5 dni w tygodniu (elastyczny czas pracy, praca również w niedziele)

  • cotygodniowe wynagrodzenie wypłacane na konto walutowe pracownika

  • darmowe zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju hotelowym

  • darmowy ciepły posiłek oraz kawa/herbata i przekąski dostępne na kantynie

  • pokrycie kosztu przelotu po zrealizowaniu kontraktu

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • bezpłatny dostęp do Internetu

  • pracownik pokrywa koszty dojazdu do Irlandii (koszt zostanie zwrócony po zrealizowaniu kontraktu)

  • wyjazd do pracy w ramach Assistance - 200 zł (ubezpieczenie, indywidualny opiekun klienta)

  • COVID-19: rekrutacja, zatrudnienie oraz organizacja wyjazdu będzie dostosowana do wymogów i restrykcji wprowadzanych i na bieżąco aktualizowanych przez Irlandię i Polskę.

Rekrutacja

  • nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia

  • chcesz aplikować na tą ofertę? Kliknij w przycisk Aplikuj znajdujący się pod ofertą na naszej stronie www.bispolhr.com

  • dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 669 586 699 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)