Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik „Hotelu Kół”

Dealer BMW OlszowiecO firmie

  • Ostrowska 330, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa magazynowa wyodrębnionego asortymentu - kół kompletnych do samochodów marki BMW

  • Montaż i demontaż kół

Nasze wymagania

  • Obsługa montażownicy

  • Obsługa wyważarki

  • Obsługa myjni do kół

  • Obsługa wózka widłowego

  • Obsługa paleciaka

  • Obsługa komputera

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Rzetelność

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę

Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. i zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy