Pracownik Hurtowni ds. Obsługi Sklepu Internetowego

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Hair&Beauty jest siecią sklepów zaopatrującą zarówno profesjonalne salony oraz klientów detalicznych. Posiadamy w ofercie m.in. w produkty marek: Kallos, Tangle Teezer, Rene Blanche, Kativa, Peggy Sage, Loreal, Goldwell, Wella oraz wiele innych.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Kompletowanie oraz pakowanie zamówień dla klientów
    • Sprawna i profesjonalna obsługa klientów, dostarczanie
    • Informacji na temat produktów (mail, telefon)
    • Sprawdzanie poprawności zamówień
    • Fakturowanie, dbanie o poprawny obieg dokumentów

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy
    • Dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w aplikacjach następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DLM Sp. z o.o z siedzibą w Suchym Dworze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest DLM Sp. z o.o z siedzibą w Suchym Dworze przy ul. Wrocławskiej 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom