Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Informacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-01-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kaufland jest jedną z wiodących sieci handlowych Europy. Oferujemy szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Markety Kaufland osiągają sukces dzięki zaangażowaniu i wytrwałości naszych pracowników. Czy chcesz dołączyć do zespołu i zostać pracownikiem Kaufland Polska Markety?

Do naszego nowo otwieranego marketu w Warszawie-Bemowo poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: 01/INFO/WBEM

Będziecie Państwo osobą odpowiadającą za bezpośrednie kontakty z naszymi klientami. Państwa zadaniem będzie uprzejme i zorientowane na klienta udzielanie informacji, pomoc w rozstrzyganiu reklamacji oraz znajdowanie indywidualnych rozwiązań dla klienta.

Zakres obowiązków

  • Udzielanie pomocy klientom
  • Zapewnienie bezpiecznej pracy z pieniędzmi oraz rzeczami wartościowymi
  • Zapewnienie sprawnego i uprzejmego rozstrzygania reklamacji
  • Zapewnienie płynnej odprawy kasowej

Jakie mamy wymagania

  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie

Jeżeli interesuje Cię pełna wyzwań praca w dynamicznym międzynarodowym środowisku to prosimy o przesłanie aplikacji z dopisanym numerem referencyjnym na adres:

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.
Dział Rekrutacji i Doradztwa Personalnego

ul. Szybka 6-10
50-421 Wrocław

lub pocztę elektroniczną za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.". Firma Kaufland informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie danymi osobowymi potrzebnymi w procesie rekrutacji są: Imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, obywatelstwo,
miejsce zamieszkania (adres do korespondencji),
wykształcenie, wykształcenie uzupełniające,
przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe
uprawnienia, umiejętności , zainteresowania.
Jednocześnie informujemy, że wszystkie dodatkowo
dostarczone informacje przechowujemy jedynie
w celu zwrócenia ich nadawcy, a nieodebrane
prze nadawców zostaną przez nas zniszczone
nie później niż w ciągu 6 miesięcy od ostatniego
dnia półrocza, w którym otrzymano aplikację.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się