Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE z 2016 Nr 119 poz. 1) – dalej RODO 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Wyższa Szkoła Humanitas ul. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec, [email protected], tel. 32 3631200, 2. Wyznaczony został inspektor ochrony danych, z którym skontaktować się można poprzez e-mail [email protected], 3. Celem przetwarzania danych osobowych jest uzyskanie zatrudnienia w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, 4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Na jej podstawie Pana/Pani podanie o pracę będzie przechowywane i wykorzystane na potrzeby ewentualnego zatrudnienia w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, 5. Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, jeśli będzie to konieczne, Pana/Pani dane będą udostępniane innym administratorom, a także podmiotom przetwarzającym oraz osobom upoważnionym do przetwarzania danych osobowych, które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Wymienieni odbiorcy danych zostaną zobowiązani do zachowania danych osobowych w poufności w procesie ich przetwarzania, 6. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, 7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat. Po upływie wymienionego okresu przechowywania dane osobowe zostaną usunięte lub zanonimizowane. 8. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do: • żądania dostępu do danych dotyczących osoby, której dotyczą, • sprostowania danych osobowych, • żądania usunięcia danych, • żądania ograniczenia przetwarzania, • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących naruszałoby przepisy prawa. 9. Podanie przez Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne. Konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości podjęcia procedury rekrutacyjnej, zmierzającej do uzyskania zatrudnienia w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, 10. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane dla zautomatyzowanego podejmowania decyzji, nie będą profilowane.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Instytutu Psychologii

Wyższa Szkoła Humanitas

  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jana Kilińskiego 43

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • organizacja procesu dydaktycznego, opracowanie i ewidencja harmonogramu zajęć dydaktycznych, dokonywanie rezerwacji sal w budynkach WSH oraz obiektach wynajmowanych,

  • bieżący kontakt ze studentami i kandydatami na studia kierunku psychologia,

  • bieżący kontakt z nauczycielami akademickimi,

  • koordynacja działań związanych z obsadą zajęć dydaktycznych, realizacją procesu dydaktycznego,

  • korekta harmonogramów zajęć dydaktycznych w przypadku kolizji sal, zajęć lub na wniosek nauczyciela,

  • kompletowanie programów nauczania,

  • organizacja sesji egzaminacyjnej,

  • bieżąca współpraca z jednostkami Uczelni,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ( licencjat),

  • dobra znajomość MS Office,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność organizacji czasu w pracy,

  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań,

  • zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,

  • samodzielność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej Uczelni Wyższej z 25-letnią historią,

  • pracę w ambitnym zespole, pełnym pasji i energii,

  • profesjonalny onboarding i wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • udział w wielu ciekawych i rozwijających projektach,

  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi, chętnie dzielącymi się wiedzą,

  • możliwość udziału w szkoleniach i korzystania z oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Humanitas.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

O nas

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu od 25 lat kształci praktycznie, utrzymując pozycję lidera w ogólnopolskich rankingach edukacyjnych. Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia, studia podyplomowe, MBA, LLM i seminarium doktorskie. Uczelnia jest silnym ośrodkiem akademickim, zapewniającym transfer wiedzy do praktyki oraz kreowanie rozwoju regionalnego i lokalnego. Zespół Wyższej Szkoły Humanitas tworzy ponad 200 osób - pracowników naukowych oraz administracyjnych. Jako zaangażowani profesjonaliści cenimy otwartość na wiedzę i ludzi oraz wzajemną współpracę, dzięki temu Wyższa Szkoła Humanitas jest inspirującym miejscem pracy i nauki.

Dołącz do ludzi z pasją, którzy tworzą Wyższą Szkołę Humanitas!