Oferta pracy

Pracownik Introligatorni

Hornet Sp. z o.o.O firmie

Hornet Sp. z o.o.

Omłotowa 25

Łódź

Hornet Sp. z.o.o.
To jedna z największych drukarń offsetowych w Łodzi
Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Opis stanowiska:
  • obsługa falcerek Heidelberg STAHL
  • obsługa gilotyny Polar 115
  • obsługa maszyn do oprawy zeszytowej ST350
  • obsługa linii do oprawy klejonej Wohlenberg
  • procesy ręczne
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich
  • umiejętności manualne

Mile widziane:
  • wykształcenie poligraficzne/techniczne

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę na pełen etat gwarantującą rozwój zawodowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania wiedzy
  • pełny pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne,
  • możliwość udziału w systemie Multisport)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy