Pracownik inżynieryjno-techniczny do Rejonu Dróg Wojewódzkich

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie postępowań związanych z bieżącym utrzymaniem dróg, obiektów mostowych i przepustów,

  • planowanie, kosztorysowanie i rozliczanie inwestycji drogowych prowadzonych przez RDW,

  • udział w dyżurach zimowego utrzymania dróg,

  • prowadzenie podstawowych spraw BHP i współdziałanie w tym zakresie z głównym specjalistą BHP,

  • uczestnictwo w wizjach lokalnych i naradach dotyczących opracowania dokumentacji technicznej budowy, przebudowy, remontu infrastruktury drogowej oraz organizacji ruchu,

  • rozpatrywanie interwencji i wniosków wpływających od instytucji, osób fizycznych w sprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego, stanu technicznego i eksploatacji dróg.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie budowlane, drogowe lub wyższe budowlane specjalność: budownictwo drogowe, konstrukcje inżynierskie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • nieposzlakowana opinia,

  • posiadanie obywatelstwa polskiego.

Mile widziane

  • umiejętność kosztorysowania,

  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności drogowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne trzynastka, w ciągu roku dodatkowe nagrody, jubileuszowe,

  • dopłaty do wypoczynku urlopowego, tzw. „wczasy pod gruszą”, szeroki wachlarz uprawnień socjalnych dostosowanych do sytuacji i potrzeb pracownika, karty Multisport, ubezpieczenia grupowe,

  • godziny pracy od 7:00 do 15:00,

  • w okresie zimowym gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • praca w terenie w godzinach pracy, wyjazdy autem służbowym po terenie woj. wielkopolskiego,

  • stanowisko związane z pracą przy komputerze i obsługą urządzeń biurowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi – mniej niż 6%.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające informacje niezbędne dla procesu rekrutacji,

  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, wymagane do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku,

  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – dotyczy kandydata niepełnosprawnego, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art.13a ustawy o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz.530).

Termin i sposób złożenia aplikacji:

Aplikacje należy przesyłać w terminie do: 15 sierpnia 2022 r.

pod adres:

ul. Wilczak 51

61- 623 Poznań

Aplikować na stronie

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Aplikacje, które wpłyną do WZDW w Poznaniu po terminie nie będą rozpatrywane.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich

w Poznaniu, ul. Wilczak 51

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Pracownik Inżynieryjno-Techniczny

Do Rejonu Dróg Wojewódzkich W Koninie

Miejsce pracy: Konin

Przewiń do profilu firmy