Oferta pracy

Pracownik inżynieryjno-techniczny

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

Ignacego Łukasiewicza 1

Kraków

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie
ogłasza konkurs na stanowisko:

Główne zadania:

  • wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi normami,
  • interpretacja wyników oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań,
  • utrzymanie aparatów laboratoryjnych w należytym stanie technicznym,
  • przygotowywanie próbek do badań laboratoryjnych,
  • udział w realizacji prac badawczych w obszarze poszukiwania i eksploatacji złóż węglowodorów,
  • intensyfikacji ujęcia metanu z pokładów węgla.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: inżynieria naftowa i gazownicza, geoinżynieria
    i górnictwo otworowe, górnictwo i geologia,
  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii złożowej, wiertnictwa, eksploatacji złóż węglowodorów, geologii naftowej,
  • pożądana znajomość zagadnień związanych z intensyfikacją ujęcia metanu z pokładów węgla,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • pożądana znajomość oprogramowania Petrel oraz firmy Computer Modelling Group (CMG),
  • pożądana znajomość i umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, PhotoPaint, Photoshop),
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole, komunikatywność, samodyscyplina,
  • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane rozwinięte umiejętności kreatywne (rozwiązywanie problemów, myślenie krytyczne, innowacyjność, rozwiązywanie problemów ad hoc, umiejętność zrozumienia efektu końcowego zadania – zmysł designerski),
  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe),
  • odbyty staż w przemyśle naftowym – pożądany,
  • mile widziana umiejętność programowania w języku C/C++ (C++Builder lub inne), projektowania stron WWW.
Aplikację obejmującą CV i list motywacyjny z dopiskiem o zgodzie kandydata na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 23 lipca 2020 roku za pomocą przycisku Aplikuj
w tytule e-maila prosimy napisać: „Rekrutacja SI”.

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy