Oferta pracy

Pracownik inżynieryjno-techniczny/ Technik laboratoryjny

Proteon Pharmaceuticals S.A.O firmie

  • Tylna 3A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Proteon Pharmaceuticals S.A.

Tylna 3A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac przygotowawczych do procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z dokumentacją technologiczną, zasadami ISO i wewnętrznymi wymaganiami jakościowymi obejmujących: przygotowywanie podłóż, buforów, odczynników, sterylnych i czystych materiałów do produkcji, wykonywanie sterylizacji i dezynfekcji materiałów laboratoryjnych wielorazowego użytku,

  • Wsparcie w obrębie zaopatrywania oraz ruchów materiałów i surowców w obrębie pomieszczeń produkcyjnych.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanego procesu zgodnie z zasadami ISO oraz wewnętrznymi wymaganiami firmy.

  • Nadzór nad urządzeniami wykorzystywanymi w procesie oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji dotyczącej tych urządzeń zgodnie z zasadami ISO oraz wewnętrznymi wymaganiami firmy.

  • Nadzór nad prawidłowym rozchodem materiałów i odczynników w trakcie procesów produkcyjnych.

  • Utrzymywanie czystości pomieszczeń produkcyjnych, usuwanie odpadów biologicznych wg opracowanych procedur.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne w zakresie biologii, biotechnologii, inżynierii bioprocesowej, biochemicznej, biomedycznej lub pokrewnym.

  • Umiejętność pracy sterylnej, precyzyjnej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Otwartość na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży biotechnologicznej.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole.

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

Proteon Pharmaceuticals S.A. jest polską firmą technologiczną działającą w sektorze biotechnologii. Nasz zespół prowadzi projekty naukowo-badawcze, realizując równolegle działalność usługową. Podstawowym obszarem działalności naukowej firmy jest rozwój nowej generacji preparatów przeciwbakteryjnych.

Przewiń do profilu firmy