Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik IT

HEAT DECOR sp. z o.o.O firmie

4 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Gromadzka 54
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

HEAT DECOR sp. z o.o.

Gromadzka 54

Kraków

Jesteśmy czołowym polskim producentem folii grzewczych na podczerwień. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz komercyjnych w kraju oraz za granicą. Codziennie poszukujemy nowych rozwiązań, które przyczyniłyby się do rozwoju nowych technologii z zakresu ogrzewania na podczerwień, a co za tym idzie poprawy stanu naszego środowiska naturalnego.

Obecnie do naszego krakowskiego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych, przenoszenie danych).
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych użytkowników.
  • Zakup sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.
  • Obsługa i zarządzanie łączami internetowymi oraz siecią LAN.
  • Obsługa programów InsERT.
  • Publikowanie aukcji na platformach sprzedażowych.
  • Modyfikacja firmowej witryny internetowej z wykorzystaniem WooCommerce.
  • Wsparcie Działu IT w realizacji bieżących zadań.

Czego wymagamy:

  • Obsługa programów pomocy zdalnej, pakietu MS Office, WooCommerce.
  • Znajomość angielskiego do obsługi anglojęzycznego oprogramowania.
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami informatyczno-technicznymi.
  • Optymalizacja obecnych rozwiązań oraz wykazywanie inicjatywy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie informatyczne.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii webowych.
  • Zajomość programów firmy InsERT.

Oferta:

  • Stabilna, długofalowa współpraca na podstawie umowy o prace lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Stanowisko pracy wraz z niezbędnym sprzętem i oprogramowaniem.
  • Praca stacjonarna.
  • Możliwość uczestniczenia w kursach oraz warsztatach podnoszących kwalifikacje.

Ogłoszenie archiwalne