Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik (k/m) działu koordynacji Polska

  • Weimar / Niemcy, Niemcy
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!

    Miejsce pracy: Weimar / Niemcy

    Twoje zadania:

    • Osoba do kontaktu dla zarządu i biura w Polsce w zakresie aktualnie realizowanych projektów
    • Analiza danych przedsiębiorstwa ze wszystkich działów, benchmarking danych i raportowanie do zarządu
    • Sprawdzanie umów najmu i kupna
    • Aktywne sterowanie i rozwój międzydziałowych procesów roboczych
    • Coaching & Controlling realizacji zadań we wszystkich działach
    • Kontrola terminów
    • Wsparcie przy realizacji zadań strategicznych

    Twój profil:

    • Ukończone studia, np.ekonomia, prawo, zarządzanie lub porównywalne wykształcenie
    • Mile widziane co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe
    • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i polskiego w mowie i w piśmie
    • Umiejętność pracy z liczbami i rozwiązywania problemów, myślenie analityczne i koncepcyjne
    • Dokładność i rzetelność
    • Asertywność i  myślenie strategiczne
    • Dobra znajomość MS Office, w szczeólności Excela
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych do Polski
    S a l l e r - Dział personalny
    Dział HR
    pytania: Pani Glowacka
    In der Buttergrube 9
    D-99428 Weimar-Legefeld
    Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 165

    Chcesz do nas dołączyć?

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez nasz portal online www.saller-bau.com lub poprzez przycisk APLIKUJ z podaniem najwcześniejszego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.