Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kadrowy

Smay

  • Ciepłownicza 29, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smay

Ciepłownicza 29

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja obiegu dokumentów księgowych i kadrowych,

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,

  • prace asystenckie zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość programu Office,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • skrupulatność i dokładność.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu finansów, księgowości i kadr,

  • znajomość prawa pracy,

  • wykształcenie wyższe, kierunek ekonomia lub rachunkowość, kadry i pokrewne,

  • znajomość programu eNova w zakresie kadr i księgowości.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,

  • wsparcie specjalistów,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego),

  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne