Logo Pracuj.pl

Pracownik kawiarni - Barista Starbucks Galeria Północna

AmRest Coffee Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Stabucks'owej rodzinie w zgodzie z naszą kulturą i naszymi wartościami – szukamy pozytywnych, uczciwych i przyjaznych ludzi, którzy szanują innych i cenią różnorodność.
  • Tworzenie wyjątkowych momentów i relacji z naszymi Gośćmi
  • Codzienna nauka pod okiem Baristy Trenera - nauczysz się przygotowywać napoje oraz jedzenie według naszych standardów i dostosowywania ich do potrzeb Gości
  • Pomaganie swojemu zespołowi w dynamicznym środowisku, przy przygotowywaniu napojów, jedzenia, czy innych czynności takich jak sprzątanie, zmywanie lub wynoszenie śmieci

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych
  • Budowanie relacji poprzez tworzenie wyjątkowych momentów przy kubku kawy z naszymi Gośćmi
  • Gotowość do dłuższej współpracy w elastycznych godzinach - w systemie zmianowym (we wczesnych godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych lub w weekendy i święta)
  • Gotowość do nauki i rozwoju swoich kompetencji

To oferujemy

  • Wesoły, różnorodny zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • Jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas
  • Bezpośredni dostęp do programu, który pomaga zatroszczyć się o Twoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Program Partner Life pomaga partnerom lepiej radzić sobie z ich obowiązkami w domu i w pracy
  • Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracy
  • Certyfikowane szkolenie baristyczne z pełnym wsparciem przypisanego do Ciebie Baristy Trenera
  • Twoje ulubione produkty Starbucks, Pizza Hut, KFC i Burger King w atrakcyjnych cenach
  • Paczkę ulubionej kawy ziarnistej lub kapsułek co dwa tygodnie
  • Możliwość dołączenia do naszej społeczności Doing Good i angażowania się w wiele znaczących działań
  • Dostęp do technologii wspierającej Twoją pracę i Twój rozwój - e-learningowa platforma AmSpace, aplikacja mobilna ze wszystkimi standardami, grafik pracy online, Starbucks Global Academy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnetrzne
  • system premiowy
  • Partner Life

Etapy rekrutacji

1

Wypełnij formularz rekrutacyjny

2

Zadzwonimy do wybranych kandydatów

3

Spotkamy się przy filiżance kawy

AmRest Coffee Sp. z o.o.

Łącząc ludzi przy kawie, Starbucks stał się jedną z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie.

Praca w Starbucks przypomina pracę ze znajomymi! Pracując tutaj, nie jesteś „pracownikiem” - nazywamy siebie „partnerami”, ponieważ wierzymy w takie same cele i wspólny sukces.

Dołącz do nas – jesteśmy czymś więcej niż tym, co parzymy! Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po świcie kawy, opowiemy jej historię, nauczymy Cię jak parzyć idealną kawę i pomożemy rozwinąć umiejętności latte art. Zostań naszym partnerem, a już nigdy nie pomyślisz o kawie jak o zwykłym napoju!

Pracownik kawiarni - Barista Starbucks Galeria Północna, Warszawa