Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

Sztuka Wyboru

3 8004 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa ekspresu do kawy

  • przyjmowanie, przygotowywanie i serwis zamówień

  • dbanie o porządek w kawiarni

  • obsługa wydarzeń (wystawy, spotkania autorskie itp)

Nasze wymagania

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w gastronomii i umiejętności baristyczne

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, wykazywanie własnej inicjatywy

  • komunikatywny język angielski

To oferujemy

  • pracę w zgranym, stałym zespole, zawsze chętnym do pomocy i wsparcia

  • elastyczny grafik (zawsze jesteśmy w stanie się dogadać ;))

  • jasne warunki zatrudnienia i comiesięczne wynagrodzenie na czas

  • możliwość czynnego udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych i rozwoju na różnych płaszczyznach

  • nieograniczone napoje, zniżki pracownicze (również w księgarni)

O nas

Sztuka Wyboru Gdańsk, ul. Słowackiego 19

To wielowymiarowy koncept na terenie Garnizonu Kultury w Gdańsku Wrzeszczu. To połączenie przestronnej jasnej kawiarni z księgarnią i galerią sztuki oraz polskim wzornictwem i rękodziełem. Sztuka Wyboru mieści się na 2 piętrach zabytkowego budynku z końca XIX wieku, dawnej siedziby pruskich koszar. Dziś miejsce to wypełnione jest najlepszym polskim designem, świetną kawą, pysznymi ciastami, młodą sztuką i dobrze wyselekcjonowanymi książkami i albumami. W Sztuce Wyboru organizowane są tematyczne targi, festiwale, wernisaże, spotkania z ludźmi świata książki, wykłady, konferencje oraz warsztaty. Wygodne sofy zachęcają do spędzenia tu dłuższych chwil i zwolnienia szybkiego tempa. To wspaniałe miejsce do relaksu… i nie tylko